Regulamin forum
Ideą obecnego systemu organizacji działu jest zapewnienie użytkownikom przejrzystej nawigacji pośród licznymi tematami sprzętowymi obecnymi na forum.

Producentów sprzętu tenisowego, w tym rakiet, jest wbrew pozorom bardzo dużo jednakże zainteresowanie jak i dostępność ich produktów jest mocno ograniczone. Z tego względu zdecydowaliśmy się na utworzenie osobnych folderów dla najczęściej omawianych rakiet, modele producentów, którzy nie mają osobnego folderu jak również tematy dotyczące innych kwestii np. sztywności i jej wpływu na moc rakiety etc. należy umieszczać w folderze "Pozostałe". Nie zdecydowaliśmy się na bardziej rozbudowaną "klasyfikację" aby nie było wątpliwości gdzie co umieszczać.

Życzymy miłej gry,
Redakcja TenisNET
zaglebiak
Nowy
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 2 kwie 2013, 10:31

Prince Wimbledon Tournament II

Co sądzicie o tej rakiecie? Mieliście z nią doświadczenia?
http://Allegro.pl/rakieta-tenisowa-prin ... 97950.html
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Prince Wimbledon Tournament II

To jest rakieta aluminiowa. Generalnie odradzamy "takich" zakupów.
Sugeruję przeczytać materiały dot. wskazówek jakimi należy się kierować kupując sprzęt tenisowy.
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
zaglebiak
Nowy
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 2 kwie 2013, 10:31

Re: Prince Wimbledon Tournament II

A jaką możecie polecić do 150 zł? Bo na razie dysponuję taką gotówką...
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Prince Wimbledon Tournament II

Dział "Rakiety" nie jest przeznaczony do polecania tudzież doboru rakiet.
Tego typu zapytania należy umieszczać w dziale "Co wybrać?" gdzie znajduje się również część wskazówek dot. doboru sprzętu o których wspomniałem we wcześniejszym poście.

Zaznaczam jednak iż zamieszczony w odpowiednim dziale temat może nie doczekać się odpowiedzi gdyż budżet jest bardzo ograniczony. Nawet rakiety z najwyższej półki ale z "drugiej ręki", które często odsprzedawane są w dziale "Sprzedam sprzęt" w bardzo atrakcyjnych cenach bardzo rzadko schodzą do kwot poniżej 200PLN.
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
zaglebiak
Nowy
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 2 kwie 2013, 10:31

Re: Prince Wimbledon Tournament II

A czy ta rakieta którą podałem będzie się wyginać?
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Prince Wimbledon Tournament II

Nie rozumiem pytania jednakże niezależnie od jego potencjalnego wyjaśnienia nie podejmuję się kontynuowania tematu.
W swojej wcześniejszej wypowiedzi ująłem podstawowe kwestie oraz skierowałem do właściwego działu, gdyż w moim rozumieniu celem jest zakup/dobór rakiety.

Życzę powodzenia w poszukiwaniach.

Bez odbioru. :::g'day:::
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Prince Wimbledon Tournament II

zaglebiak pisze:A czy ta rakieta którą podałem będzie się wyginać?
Tak jak ta.
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=7pXNLaZZCXM[/youtube]
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB

Wróć do „Prince”