Regulamin forum
Ideą obecnego systemu organizacji działu jest zapewnienie użytkownikom przejrzystej nawigacji pośród licznymi tematami sprzętowymi obecnymi na forum.

Producentów sprzętu tenisowego, w tym rakiet, jest wbrew pozorom bardzo dużo jednakże zainteresowanie jak i dostępność ich produktów jest mocno ograniczone. Z tego względu zdecydowaliśmy się na utworzenie osobnych folderów dla najczęściej omawianych rakiet, modele producentów, którzy nie mają osobnego folderu jak również tematy dotyczące innych kwestii np. sztywności i jej wpływu na moc rakiety etc. należy umieszczać w folderze "Pozostałe". Nie zdecydowaliśmy się na bardziej rozbudowaną "klasyfikację" aby nie było wątpliwości gdzie co umieszczać.

Życzymy miłej gry,
Redakcja TenisNET
Jacek
Nowy
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 17 paź 2011, 08:41

Prince O3 Pro Red

Cześć, kupiłem Prince'a na wyprzedaży z Decathlona. Zapłaciłem 350 zł ponieważ była promocja z 700 zł. Zakup był bardzo impulsowy, dopiero w domu zacząłem grzebać w sieci jaką rakietę kupiłem i nie mogę jej nigdzie znaleźć. Na metce było napisane EXO3, natomiast na rakiecie jest O3 sprawdzałem w sieci na stronie producenta i jakby jej nie było. Tzn. seria O3 jest ale pod nazwą Speedport natomiast moja ma na ramie napis O3 Pro Red i nie wiem czy to samo.
Może dla Decathlonu są produkowane specjalne serie sprzętu?
No i co możecie powiedzieć o tej rakiecie (jeżeli to oczywiście to samo).
Willy
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 197
Rejestracja: 18 wrz 2007, 13:51

Re: Prince O3 z Decathlona

Czy to ta?

http://www.tennis-warehouse.com/Reviews ... eview.html

Zawsze lepiej najpierw poczytać i pograć a potem kupić. Ale mi też się nie zawsze udaje ;-).
Willy
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Prince O3 Pro Red

Zrób zdjęcia.
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
OscaroGee
Weteran
Weteran
Posty: 1009
Rejestracja: 25 paź 2010, 10:52
Lokalizacja: Gdynia/Wejherowo i czasami Częstochowa

Re: Prince O3 Pro Red

Awatar użytkownika
napalm
Zaobrączkowany!
Zaobrączkowany!
Posty: 1821
Rejestracja: 17 lis 2008, 18:29

Re: Prince O3 Pro Red

Quidquid latine dictum sit, altum videtur.

Wróć do „Prince”