Regulamin forum
Ideą obecnego systemu organizacji działu jest zapewnienie użytkownikom przejrzystej nawigacji pośród licznymi tematami sprzętowymi obecnymi na forum.

Producentów sprzętu tenisowego, w tym rakiet, jest wbrew pozorom bardzo dużo jednakże zainteresowanie jak i dostępność ich produktów jest mocno ograniczone. Z tego względu zdecydowaliśmy się na utworzenie osobnych folderów dla najczęściej omawianych rakiet, modele producentów, którzy nie mają osobnego folderu jak również tematy dotyczące innych kwestii np. sztywności i jej wpływu na moc rakiety etc. należy umieszczać w folderze "Pozostałe". Nie zdecydowaliśmy się na bardziej rozbudowaną "klasyfikację" aby nie było wątpliwości gdzie co umieszczać.

Życzymy miłej gry,
Redakcja TenisNET
Awatar użytkownika
Tonak
Bywalec
Bywalec
Posty: 67
Rejestracja: 24 sie 2010, 18:16

Head YouTek Radical Lite

Nie dawno zostałem posiadaczem Head YouTek Radical Lite ale wersji 250g i moje pytanie brzmi. Czy można jakoś obciążyć rakietę, jeśli tak to jak i czy można ro zrobić samemu ? Pozdrawiam ! :)
Awatar użytkownika
Paveleks
Bywalec
Bywalec
Posty: 58
Rejestracja: 10 lip 2011, 08:57
Lokalizacja: Brzeziny (Łódź)
Kontakt: Strona WWW

Re: Head YouTek Radical Lite

Można.

Na przykład kupić takie Balancery http://Allegro.pl/balancery-zmien-wywaz ... 03423.html lub gdzieś kiedyś widziałem jakieś taśmy.
BIOMIMETIC 500 TOUR
Aerogel 4D 500
Venom Elite
Six One Comp 2009

NTRP 2.5-3.0 Admin F4B
Awatar użytkownika
Smyk
Weteran
Weteran
Posty: 1282
Rejestracja: 24 lip 2008, 09:15
Lokalizacja: Zaodrze

Re: Head YouTek Radical Lite

Tonak pisze:Czy można jakoś obciążyć rakietę, jeśli tak to jak ... ?
W dziale "Jak to wykonać" znalazłem co najmniej 2 wątki, w których było o tym, jak dociążać rakietę. Od siebie dodam, że trzeba się zastanowić gdzie umieścić dodatkowy ciężar. Umieszczenie go na główce rakiety (czubek albo "na godz." 9 i 15) albo w rączce zmienia balans. Umieszczenie w okolicach widełek/serca rakiety nie powinno znacznie wpłynąć na balans. Przez dociążenie rakiety zmienia się także jej swingweight. Tu znajdziesz informacje o tych wielkościach. Zanim przykleisz ciężarki na stałe, proponowałbym najpierw umocować je zwykłą taśmą klejącą i sprawdzić jak zmienił się balans i swingweight.
Carpe diem, quam minimum credula postero ...
Awatar użytkownika
Tonak
Bywalec
Bywalec
Posty: 67
Rejestracja: 24 sie 2010, 18:16

Re: Head YouTek Radical Lite

Wie ktoś ile waży ta taśma TOURNA LEAD TAPE ?? http://protenis.com.pl/index.php?strona ... a#hak_1721
Awatar użytkownika
Smyk
Weteran
Weteran
Posty: 1282
Rejestracja: 24 lip 2008, 09:15
Lokalizacja: Zaodrze

Re: Head YouTek Radical Lite

Ruszyć główką nie łaska :birch:

Ok. 18g.
Carpe diem, quam minimum credula postero ...
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Head YouTek Radical Lite

Tam jest napisane przy rolce że 0,25g = 2,54cm.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Obiektyw
STRATEG
STRATEG
Posty: 6842
Rejestracja: 22 paź 2007, 15:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: Head YouTek Radical Lite

Aby być precyzyjnym, na tej stronie wyświetlają się dwie rolki. Reel 1.27 i 0.65. W przypadku obu szerokości podane są odpowiednie dane do działania matematycznego.
Obrazek
Szacowane NTRP: 3.75 ... zrobiłem postęp
Załoga TenisNET
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Head YouTek Radical Lite

Ja rozumiem mały OT ale to już lekka przesada. Od takich spraw to jest dział "Jak to wykonać". Tu mamy dział o rakietach a nie o modyfikacjach./Vivid
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P

Wróć do „Head”