Awatar użytkownika
YOGItheBEAR
Senior
Senior
Posty: 3135
Rejestracja: 23 sie 2006, 17:04
Lokalizacja: Леминград

Owijka Tecnifibre Player S

Bardzo solidna, trwała owijka. Zapewnia pewny, komfortowy uchwyt nie lepiąc się przesadnie do dłoni. Mimo relatywnej cienkości buduje na rączce czytelny "gwint" - może dlatego, że jest stosunkowo twarda. Twardość owijki to też lepsze czucie - sympatyczna rzecz szczególnie na miękkich ramach.

Dobry wybór dla osób bez szczególnej potliwości dłoni, szukających owijki trwałej i czytelnej na rękojeści. Sugeruję do miększych ram.

Ocena: 4/5
Jeśli chcesz - znajdziesz sposób, jeśli nie chcesz - znajdziesz powód. (Autor nieznany)
Nie mów "inni tak robią", ale pomyśl, czy przystoi aby tak robili. (Demostenes)
Firmware version 3.8; Powered by Obrazek; NIEDŹWIEDŹ™ inside®
Awatar użytkownika
jurek
Orator
Orator
Posty: 623
Rejestracja: 8 sie 2008, 20:41

Re: Owijka Tecnifibre Player S

Potwierdzam - jedna z najtrwalszych jakie miałem. Jak dla mnie dosyć podobna do Yonex Super Grap.
Mantis Pro 295
"We can learn from the past, but those days are gone. We can hope for the future, but there might not be one".
"Failure is simply the opportunity to begin again, this time more intelligently".
Awatar użytkownika
arot77
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 407
Rejestracja: 5 sie 2011, 16:06
Lokalizacja: Śląsk

Re: Owijka Tecnifibre Player S

jurek pisze:Potwierdzam - jedna z najtrwalszych jakie miałem. Jak dla mnie dosyć podobna do Yonex Super Grap.
To znaczy równie twarda jak ta Yonex'a?
Przegrywam regularnie - czy to znaczy, że słabo gram w tenisa... .(?)

Nowa rakieta to tylko 5 lekcji z trenerem, dlatego tak łatwo zmienić ramę.
W torbie: PS 6.1 95 2013(Strung Weight:311g), BLX 6.1 95 Team 2011, Head Speed S, Pure Drive Lite RG
Awatar użytkownika
jurek
Orator
Orator
Posty: 623
Rejestracja: 8 sie 2008, 20:41

Re: Owijka Tecnifibre Player S

arot77 pisze:
jurek pisze:Potwierdzam - jedna z najtrwalszych jakie miałem. Jak dla mnie dosyć podobna do Yonex Super Grap.
To znaczy równie twarda jak ta Yonex'a?
Podobnie twarda.
Mantis Pro 295
"We can learn from the past, but those days are gone. We can hope for the future, but there might not be one".
"Failure is simply the opportunity to begin again, this time more intelligently".

Wróć do „Pozostałe”