Awatar użytkownika
jaccol55
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 411
Rejestracja: 21 mar 2008, 13:27

Plecak Völkl Tour BP

Obrazek

Plecak mam od niedawna, ale to nie rakieta, więc mogę się pokusić o kilka zdań na jego temat.

Plecak jak dla mnie jak bardzo estetyczny i ładny kolorystycznie. Ma duże rozmiary i w zasadzie jest jak "bez dna", upchać tam można naprawdę bardzo dużo. Jest wygodny i dobrze rozkłada ciężar. Kieszeń na buty również jest bardzo duża i nawet wielkoludy zmieszczą tam swoje buty bez problemu. Plecak jest zrobiony z materiału nieprzemakalnego. Posiada pas piersiowy, z którego można zrobić również pas... brzuchowy - da się go przesuwać w górę i w dół, jakieś 10cm. Można go również całkowicie zdjąć. Plecak posiada małą kieszeń termoizolacyjną "cool box", banan zmieści się bez problemu. Po przeciwnej stronie "cool boxa" znajduje się kieszeń z siatki, na wodę lub inne rzeczy, mi się bardzo przydaje na śmieci, jeśli nie mam ich gdzie wyrzucić. :P Jest bardzo niewiele kieszonek, w zasadzie poza małą kieszonką z tyłu, plecak nie posiada, żadnych mniejszych kieszonek. Rączka rakiety wychodzi na bok. Osobiście wolałbym, żeby wychodziła mi za głową, ale to może kwestia przyzwyczajenia. W przegrodzie mieszczą się 2 rakiety.

Aktualizacja: Po roku użytkowania muszę (chcę) dodać, że plecak jest wytrzymały. "Made in Germany" robi swoje. :)

Wróć do „Pozostałe”