Awatar użytkownika
PIOTR69
Senior
Senior
Posty: 2273
Rejestracja: 10 lut 2008, 09:56
Lokalizacja: Aleksandrów Ł.

Piłki Mantis Tour

Po testach piłek Mantis Pro z pewną obawą przystąpiłem dziś z darossem do testowania piłek Mantis Tour. Już po otworzeniu było widać różnicę, filc wreszcie przypominał ten, który znamy z wiodących marek. Optycznie wszystko wyglądało ok, szybko i z optymizmem przystąpiliśmy do gry. Jak dla mnie piłki bardzo dobre nie za twarde, nie za miękkie, nie za lekkie, dobre czucie na rakiecie, równy odskok od kortu. Jeżeli cena będzie konkurencyjna to pewnie skusi nawet tych, którzy są przywiązani do tradycyjnych marek. Z czystym sumieniem polecam te piłki. Po dwóch setach są w bardzo dobrym stanie. Jeżeli Vivid nie będzie miał awersji, to wykończymy je w poniedziałek na debelku. :wink:
Obrazek
NTRP 3.14
Tenis - I love this game!
Awatar użytkownika
karjar
Weteran
Weteran
Posty: 1250
Rejestracja: 13 sty 2011, 20:47
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt: Strona WWW

Re: Piłki Mantis Tour

Miałem okazje grać nimi z IATW. Potwierdzam spostrzeżenia Piotra69. Raczej cięższa, szybka piłka, przewidywalna. Świetna do płaskiej i liftowanej gry. Po 2 h wyglądały ciągle obiecująco.
NTRP 4
Prince Phantom Pro 100
"Mogę zaakceptować moją porażkę, każdy jej kiedyś doznaje. Ale nie zaakceptuję, że nie próbowałem" - Michael Jordan
"Jeśli ktoś mówi, że jestem lepszy, niż Roger, to myślę, że ta osoba nie wie nic o tenisie" - Rafa
Awatar użytkownika
maksu
Młodszy Forumowicz
Młodszy Forumowicz
Posty: 104
Rejestracja: 4 maja 2014, 19:20

Re: Piłki Mantis Tour

Już po recce Vivida chciałem podjąć próbę testowego zaprzyjaźnienia się z piłkami tej marki, ale 29 złota to jednak trochę za dużo jak na produkty firmy na dorobku (przynajmniej dla mnie). Mogliby zrobić jakąś promocję, żeby zachęcić użytkowników do zakupu i wyrobienia sobie zdania bo dobrych, sprawdzonych piłek za 2 dychy od puszki nie brakuje.
Awatar użytkownika
HeadShot
Senior
Senior
Posty: 2895
Rejestracja: 2 lut 2008, 10:50

Re: Piłki Mantis Tour

maksu pisze:Mogliby zrobić jakąś promocję, żeby zachęcić użytkowników do zakupu i wyrobienia sobie zdania bo dobrych, sprawdzonych piłek za 2 dychy od puszki nie brakuje.
O_O To ja poproszę listę takich piłek i sklepów, w których mogę je dostać w takiej cenie.
#NKrising
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Piłki Mantis Tour

Dziś testowaliśmy te piłki.

Na plus:
- Mają filc, czyli producent jednak wie co to jest O_O . Ale do filcu wiodących marek jednak trochę brakuje.
- Da się je kontrolować i nimi grać.

Na minus:
- Jednak lekkie
- Jednak twarde, nie kartofle, ale kasztany. ;)

Konkluzja jest dla mnie tak - jak ktoś je przyniesie to mogę grać. Natomiast jak mam świadomie za nie zapłacić to nie. Żeby nie było to nie jest produkt nic nie warty jak model Pro. To są przyzwoite piłki, ale nie powalają, więc i cena musi temu odpowiadać jeżeli ktoś ma się skusić.

Piłki były już raz grane, dziś drugi raz, trwałość oceniam na :::gd::: .
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
PIOTR69
Senior
Senior
Posty: 2273
Rejestracja: 10 lut 2008, 09:56
Lokalizacja: Aleksandrów Ł.

Re: Piłki Mantis Tour

Można powiedzieć, że w dobrym stanie przetrzymały pięć setów. Do końca trzymały twardość. Grało mi się nimi dobrze, ale gdybym miał zapłacić jak za piłki klasy premium, to chyba bym się dłużej zastanowił.
Obrazek
NTRP 3.14
Tenis - I love this game!
Awatar użytkownika
Obiektyw
STRATEG
STRATEG
Posty: 6842
Rejestracja: 22 paź 2007, 15:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: Piłki Mantis Tour

PIOTR69 pisze:Można powiedzieć, że w dobrym stanie przetrzymały pięć setów. Do końca trzymały twardość. Grało mi się nimi dobrze, ale gdybym miał zapłacić jak za piłki klasy premium, to chyba bym się dłużej zastanowił.
5 setów to bardzo dużo. Wilsony US Open po trzech idą do kosza.
Obrazek
Szacowane NTRP: 3.75 ... zrobiłem postęp
Załoga TenisNET
Awatar użytkownika
daroos
Weteran
Weteran
Posty: 1211
Rejestracja: 17 kwie 2007, 13:37
Lokalizacja: Łódź

Re: Piłki Mantis Tour

Mnie te piłki bardzo pasowały i jestem dziwnie przekonany, że gdyby ktoś przyniósł te piłki bez logo i bez puszki to niektóre osoby (tak Vivid, Ciebie mam na myśli :D ) by się mogły pomylić co do modelu i producenta. Poziom mniej więcej Tretorn Serie+/Serie+ Control. Nie mam nic do zarzucenia tym piłkom, a grałem nimi od otwarcia puszki z Piotrem69. Cena? Nie powinna przekroczyć ceny Tretornów. Tretorn to marka. Mantis musi się przebić, więc aktualna cena bodajże 28zł o te 3zł moim zdaniem zbyt wysoka, żeby się przebić co bardzo dobrze widać po opiniach powyżej.

Obi, Wilson US Open to jednak piłki do wygłupów troszeczkę. Choć dosyć przyjemne przez pierwsze 2h to po tym czasie nadają się na ściankę/dla psa.
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Piłki Mantis Tour

daroos pisze:Mnie te piłki bardzo pasowały i jestem dziwnie przekonany, że gdyby ktoś przyniósł te piłki bez logo i bez puszki to niektóre osoby (tak Vivid, Ciebie mam na myśli :D ) by się mogły pomylić co do modelu i producenta. Poziom mniej więcej Tretorn Serie+/Serie+ Control.
Tak, na metki patrzę, ale po nich nie oceniam, i tym się różnię od innych ... :::jezor:::
Akurat obecnie mam otwartą kolejną puszkę Tretornów Serie+ Control i sorry Daroos, ale nie ta bajka. I biorę poprawkę na to, że Ty grałeś nowymi piłkami, a ja już używanymi po Twojej grze z P69.
Co do US Open to się zgodzę, od jakiegoś czasu jakość i trwałość się zdecydowanie pogorszyła. Jak Wilosny to AO albo DC.
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
iamtheway
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 366
Rejestracja: 8 lip 2011, 17:30

Re: Piłki Mantis Tour

Bardzo dobre, dosyć szybkie piłki, nieźle łapią rotację, nie mechacą się. Po 2 godzinach grania nie zrobiły się kapcie. Na pewno jeszcze kiedyś spróbuję tych piłek zwłaszcza jak trzeba będzie grać z jakimś baloniarzem :) lubującym się w piłkach typu - kartofel.

Wróć do „Pozostałe”