TadX
Senior
Senior
Posty: 4833
Rejestracja: 6 wrz 2008, 23:16

Adidas miCoach

Witam,

do przeczytania recenzji zapraszam na bloga.

Pozdrawiam,
TadX
Ostatnio zmieniony 16 lip 2015, 15:22 przez TadX, łącznie zmieniany 3 razy.
Awatar użytkownika
Basic
Oaza Spokoju
Oaza Spokoju
Posty: 6536
Rejestracja: 25 paź 2009, 22:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Adidas miCoach

No no TadX super robota :::gd:::.
Obrazek Speed Graphene MP
TadX
Senior
Senior
Posty: 4833
Rejestracja: 6 wrz 2008, 23:16

Re: Adidas miCoach

basic pisze:No no TadX super robota :::gd:::.
Dzięki Basic, miło mi :). Może ktoś się skusi i wkręci w trenowanko :).
Awatar użytkownika
Obiektyw
STRATEG
STRATEG
Posty: 6842
Rejestracja: 22 paź 2007, 15:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: Adidas miCoach

Tak, tak ... kawał dobrej roboty. :::gd:::

To chyba nie dla mnie, ale dla kogoś z charakterem to fajne narzędzie. ;)
Obrazek
Szacowane NTRP: 3.75 ... zrobiłem postęp
Załoga TenisNET
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Adidas miCoach

To kompletnie nie dla mnie, ale dobra robota Tade...k. ;) :::gd:::
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
TadX
Senior
Senior
Posty: 4833
Rejestracja: 6 wrz 2008, 23:16

Re: Adidas miCoach

Dodałem jeszcze grafikę. Obraz wart tysiąca słów. Uaktualniłem również informacje odnośnie Speed_Cella. Zapomniałem dodać, że dzięki odpowiedniej końcówce pracuje również bezpośrednio z iPhone'ami.

Jak będzie okazja, może dziś, to przetestuję GPS w aplikacji na Andka.

EDIT: W ogóle nie złapało GPSa. Zrobiłem, jak zawsze - GPS przez Endomondo, później wrzuciłem gpx-a do run-log.com. Tam dystans ogólny jest poprawiony.
Awatar użytkownika
pst
Weteran
Weteran
Posty: 1151
Rejestracja: 6 maja 2011, 10:45

Re: Adidas miCoach

Nabyłem Speed Cell po tym jak graliśmy z TadX'em i wyszło że on przebiegł 8km. Dużo mniej nie biegałem o ile w ogóle.
To mnie trochę zszokowało i postanowiłem sobie sprawić takie urządzonko. U mnie wisi na sznurówkach, ale jeszcze nie rozgryzłem jak czytać dane które ściągam...
Dam znać - w piątek pierwszy trening.
Beware of the Hologram.
It will trick us!
TadX
Senior
Senior
Posty: 4833
Rejestracja: 6 wrz 2008, 23:16

Re: Adidas miCoach

Używam już jakiś czas i mogę się pokusić o parę dodatkowych przemyśleń, czy informacji...

1. Aplikacja na Andka była uaktualniana przez ten czas. Złapała mi ostatnio fixa szybciej, niż na run-logu. Niestety dokładność rysownia trasy na tragicznym poziomie. Specjalnie wyrysowałem trasę na maps.google.pl. Potem wyszedłem i włączyłem miC. na komórce. Okazało się, że przekłamanie wyniosło 700m! To już o dużo za dużo. Endomondo dawno nie używam - tylko run-log.com. W samym run-logu też są przekłamania, muszę poprawiać ręcznie, ale nie aż takie, jak w miCoachu. Szkoda mi później czasu na klikanie. Niestety niedogodnością jest to, że co prawda można rysować trasy w miCoachu (www), ale nie bezpośrednio w danym treningu. Trzeba osobno wyrysować mapę i później wrzucić ją w dany trening. Trochę roboty jest. Poza tym ta sama trasa rysowana w miCoachu ma inny dystans niż w run-logu. Niby obie używają map google'owskich, ale w run-logu jest to dokładniejsze.

2. Nie działa już polska strona micoach.pl. Szkoda, bo dla osób gorzej znających angielski było to świetne miejsce do rozpoczęcia przygody.

3. Speed_Cella w tenisie lepiej używać na sznurówkach. Włożyłem raz do środka moich Barek i później ledwo wyciągnąłem - mączka podeszła i zaklinowała pastylkę. Co dziwne mając ją na sznurówkach w ogóle się nie brudzi. Nie umiem wyjaśnić tego fenomenu.

4. Mnogość wyboru planów cardio w miCoachu jest olbrzymia. Niestety z wielu przyczyn nie udało mi się ukończyć, ale w najbliższym czasie zamierzam znowu zacząć. Bieżnię mam upatrzoną, czas i pogoda są zawsze, więc nic nie stoi na przeszkodzie.

5. Wszystkie urządzenia są w porządku, choć musiałem restartować Pacera raz. Poza tym bez problemów.

6. Całe zbieranie danych pomaga w monitorowaniu postępów. Jest czarno na białym. Poza tym można łatwiej rozłożyć obciążenia jak wiemy, co robiliśmy wcześniej.

7. Ogólnie jestem bardzo zadowolony ze sprzętu i nie zamieniłbym na nic innego :).

Wróć do „Pozostałe”