Awatar użytkownika
YOGItheBEAR
Senior
Senior
Posty: 3135
Rejestracja: 23 sie 2006, 17:04
Lokalizacja: Леминград

Wilson Trance Vision M Whi/Bla/Red

trance_vision_whtbkred_emea.jpg
trance_vision_whtbkred_emea.jpg (17.48 KiB) Przejrzano 4450 razy
trance_vision_wbkrsole_emea.jpg
trance_vision_wbkrsole_emea.jpg (14.6 KiB) Przejrzano 4450 razy
Zakupiłem nową parę i niniejszym otwieram wątek recenzyjny. Na razie niewiele czasu spędziłem w nich na korcie i powstrzymam się od daleko idących ocen - dokładniejsza analiza pojawi się "w trakcie" na dalszym etapie użytkowania. Na razie to, co zwróciło moją uwagę to doskonała trakcja we wszystkich kierunkach (zobaczymy jak długo się utrzyma), stabilność i dobre tłumienie podeszwy.

Buty są zdecydowanie węższe od wcześniej eksploatowanych Nike Air Max Smash, ale przekłada się to - poza niewielkim dyskomfortem w pierwszym etapie użytkowania - na bardzo dobre trzymanie boczne. W moim przypadku niebagatelne wydaje się też profilowanie piętki, która ciasno obejmuje ścięgno Achillesa dając dodatkowe poczucie stabilności.

Warto też dodać, że w przypadku tego buta zdecydowałem się na rozmiar 8 1/2 choć na co dzień wszystko - z butami narciarskimi włącznie - kupuję na 43 1/3 czyli amerykańską "9"... To teoretycznie 7mm różnicy na długości. Nie ma więc mowy o żadnych "podwójnych" skarpetach, bo buty są na styk. Trzymają się jednak nogi jak przyklejone, a o to mi przecież chodziło.

Podeszwa jest wybitnie mączkowa i mam zamiar ją pieczołowicie oszczędzać na tą nawierzchnię. Pełna jodełka z niewielkimi przełamaniami - okrągłym na piętce oraz wzdłużnymi na nosku - gwarancja doskonałej przyczepności...

Podsumowując w skali od 1 do 6:
Trakcja: 5.5
Stabilność: 5.5
Waga: 5
Wentylacja: 4
Trwałość: 6
Wygoda: 5.5

OCENA OGÓLNA: 5.5

O tych butach pisze:
  • ppeter: Jeszcze nie udało mi się wykończyć moich Trance Tour, bardzo dobre buty.
    Mam nadzieję, że Wilson będzie kontynuował serię Trance z podeszwą na mączkę, bo nie zamierzam szukać nic innego.
Po roku od zakupu buty miały się nadal nieźle i nic nie zapowiadało, aby wymagać miały zmiany. Odnoszę wrażenie, że w stosunku do pierwszych wrażeń, po pewnym czasie nieco pogorszyła się ich trakcja, choć cały czas pozostawała na bardzo dobrym poziomie. Ogólnie rzecz ujmując - buty godne polecenia. Jeśli leżą na stopie - brać w ciemno.
Jeśli chcesz - znajdziesz sposób, jeśli nie chcesz - znajdziesz powód. (Autor nieznany)
Nie mów "inni tak robią", ale pomyśl, czy przystoi aby tak robili. (Demostenes)
Firmware version 3.8; Powered by Obrazek; NIEDŹWIEDŹ™ inside®

Wróć do „Buty”