Awatar użytkownika
widget
Senior
Senior
Posty: 2741
Rejestracja: 28 wrz 2010, 07:33
Lokalizacja: Warszawa

Head C3 Rocket 16

Przez przypadek przetestowałem naciąg Head C3 Rocket 16.

Zdecydowałem się naskrobać recenzję, bo przeżyłem szok. Zazwyczaj gram SP Hyperionem 1,17 i z nim mam porównanie.
Rozegrałem 2 godziny na nawierzchni hard.
Heada wciągnąłem na 25/24 kg na rakietę Wilson nCode Six-Two.


Przede wszystkim naciąg kompletnie nie rotuje piłek. Jak dla mnie dramat. Ani razu nie zagrałem porządnie slajsa. Z topspinem było jeszcze gorzej. Szkoda słów.

Dobrze grało mi się tylko płasko. Bez rotacji piłka się słuchała i leciała dokładnie tam gdzie chciałem. To jedyny plus jaki zanotowałem.

Co do mocy ... jak dla mnie, to ten naciąg jest jest kompletnie jej pozbawiony. Nawet przy płaskiej grze. Przy płaskim serwisie i mocniejszych strzałach piłka była dużo wolniejsza niż przy moim Hyperionie.

Do tego już po 30 minutach naciąg się ewidentnie zaczął przesuwać i tworzyć mi dziury.

Facet w sklepie Head'a tak gorąco mnie przekonywał, że to super naciąg, że się skusiłem na próbę. Nigdy więcej. Naprawdę nie polecam.
Może ktoś się z nim zetknął i ma inne wrażenia, bo ja się zawiodłem kompletnie.
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Head C3 Rocket 16

C3 Rocket to syntetyk więc ciężko porównywać go z monofilamentowym co-poliestrem.
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.
Awatar użytkownika
widget
Senior
Senior
Posty: 2741
Rejestracja: 28 wrz 2010, 07:33
Lokalizacja: Warszawa

Re: Head C3 Rocket 16

El Diablo pisze:C3 Rocket to syntetyk więc ciężko porównywać go z monofilamentowym co-poliestrem.
Zgadzam się w 100%.
Aczkolwiek jakiś punkt odniesienia musiałem przyjąć.

Nie zmienia to zasadniczych kwestii, jak zerowy dostęp do rotacji, czy mała moc.

Tak nawiasem jedyne zastosowanie jakie mi przychodzi do głowy dla tego naciągu, to hybryda, ale w tej kwestii nie mam kompletnie doświadczenia.
Przy jego cenie pewnie jest 100 innych lepszych naciągów.
Awatar użytkownika
El Diablo
Wyłączono z użytku...
Posty: 20553
Rejestracja: 15 lut 2007, 12:57
Kontakt: Strona WWW

Re: Head C3 Rocket 16

widget pisze:Aczkolwiek jakiś punkt odniesienia musiałem przyjąć.
Jasne że tak. :] :::gd:::
Nie mogę odebrać telefonu, NIGDY!
Albo jestem na urlopie, albo na zwolnieniu, albo w delegacji, albo na spotkaniu.
Nie czytam e-maili ani nie oddzwaniam.
Zupełnie jak horyzont. Jestem bardziej koncepcją niż bytem cielesnym.

Wróć do „Naciągi”