Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: Amatorski Tenis Polski

scudetto pisze:
Gary pisze:Mam pytanie: czy ktoś orientuje się może jak dotrzeć do wyników turniejów atp z lat ubiegłych? Po zmianie szyldu na PZT "Seniorzy i amatorzy" zmieniła się też strona, ale są tam tylko wyniki z bieżącego roku, z poprzednich nie ma (choć turnieje są podane, więc może jak się ma u nich licencję i jest się zalogowanym, to widać i zeszłe lata), a chciałbym podejrzeć wyniki kolegi z pracy,żeby wiedzieć, czy muszę potrenować z pół roku, żeby z nim zagrać, czy 2-3 miesiące wystarczą. :wink:
Mam wykaz turniejów wstecz do maja 2013, ale wyniki wyświetlają się tylko w turniejach tegorocznych. Poszperam jeszcze, ale nie sądzę, że im się chciało archiwizować wyniki po zmianach.

W zakładce kalendarz mam to samo co Ty, wyników nie widać, tylko tegoroczne.
Jak wszedłem w profil poszukiwanego gracza, to pokazało mi w jakich grał turniejach, ale wyniki były tylko w jednym - tegorocznym, a przede wszystkim interesują mnie te starsze, bo wiem, że grał w nich z kilkoma znanymi mi graczami.
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
scudetto
Senior
Senior
Posty: 3407
Rejestracja: 13 sty 2013, 11:31
Lokalizacja: Dziki Wschód

Re: Amatorski Tenis Polski

Gary pisze:
scudetto pisze:
Gary pisze:Mam pytanie: czy ktoś orientuje się może jak dotrzeć do wyników turniejów atp z lat ubiegłych? Po zmianie szyldu na PZT "Seniorzy i amatorzy" zmieniła się też strona, ale są tam tylko wyniki z bieżącego roku, z poprzednich nie ma (choć turnieje są podane, więc może jak się ma u nich licencję i jest się zalogowanym, to widać i zeszłe lata), a chciałbym podejrzeć wyniki kolegi z pracy,żeby wiedzieć, czy muszę potrenować z pół roku, żeby z nim zagrać, czy 2-3 miesiące wystarczą. :wink:
Mam wykaz turniejów wstecz do maja 2013, ale wyniki wyświetlają się tylko w turniejach tegorocznych. Poszperam jeszcze, ale nie sądzę, że im się chciało archiwizować wyniki po zmianach.

W zakładce kalendarz mam to samo co Ty, wyników nie widać, tylko tegoroczne.
Jak wszedłem w profil poszukiwanego gracza, to pokazało mi w jakich grał turniejach, ale wyniki były tylko w jednym - tegorocznym, a przede wszystkim interesują mnie te starsze, bo wiem, że grał w nich z kilkoma znanymi mi graczami.
Mam tak samo, pokazuje wszystkie turnieje w jakich ktoś grał, ale dokładne wyniki tylko z tego roku. W wynikach turniejowych też nie można sprawdzić, bo wyświetla tegoroczne wyniki tylko.
Polubiłem czerwone badziewie...
Awatar użytkownika
JCz
Ostatnia Instancja
Ostatnia Instancja
Posty: 1696
Rejestracja: 2 maja 2005, 20:53
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt: Strona WWW

Re: Amatorski Tenis Polski

Nie liczyłbym na stare wyniki na nowej platformie - Polski Tenis Online. Prawdopodobnie jest to narzędzie dedykowane pod potrzeby tenisa zawodniczego, nie uwzględniające specyfiki amatorskich rozgrywek. Za przykład niech posłużą, jakże częste, turniejowe gry w grupach. Na starej platformie była możliwość dodawania takich wyników, na nowej nie. Nie sądzę więc, aby dało się przenieść stare drabinki na nowy serwer w zjadliwej dla niego formie.
Pacific X-Force 295
Redakcja Tenis NET
Sprzęt | Blog
Ulubiona tenisistka :)
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: Amatorski Tenis Polski

Tylko dlaczego usunęli starą stronę? Przez to przepadło całkiem bogate archiwum wyników i statystyk. :/
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Amatorski Tenis Polski

Czyli znów zrobili "dobrze" użytkownikom? ... rotfl
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Lemmy
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 297
Rejestracja: 11 sty 2009, 19:18

Re: Amatorski Tenis Polski

Przez chwilę się zastanawiałem, czy nie wystartować w MP we Wrocławiu, bo zawsze to bliżej niż tradycyjna Warszawa. :]
Wyszło jak wyszło, nie pojechałem. Patrzę drabinkę mojej kategorii - 12 osób, z czego z grających nazwiska takie jak Wyprzał, Politowicz czy Diłaj. I od razu sie uśmiechnąłem. rotfl
Demon of the Fall
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Amatorski Tenis Polski

Lemmy pisze:Przez chwilę się zastanawiałem, czy nie wystartować w MP we Wrocławiu, bo zawsze to bliżej niż tradycyjna Warszawa. :]
Wyszło jak wyszło, nie pojechałem. Patrzę drabinkę mojej kategorii - 12 osób, z czego z grających nazwiska takie jak Wyprzał, Politowicz czy Diłaj. I od razu sie uśmiechnąłem. rotfl
Muszę i ja zobaczyć tę drabinkę, kolega puchar przytargał. I srebro widzę w debla.
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
bugaloo
Weteran
Weteran
Posty: 1951
Rejestracja: 16 paź 2010, 17:42
Lokalizacja: Gdańsk

Amatorski Tenis Polski

Który z Diłajów się stawił? Można jakiś link z wynikami prosić?
Lemmy
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 297
Rejestracja: 11 sty 2009, 19:18

Re: Amatorski Tenis Polski

Demon of the Fall
Awatar użytkownika
wwojtek
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 810
Rejestracja: 18 wrz 2013, 20:17

Re: Amatorski Tenis Polski

bugaloo pisze:Który z Diłajów się stawił? Można jakiś link z wynikami prosić?
Link ze zwycięzcami wszystkich kategorii:
http://portal.pzt.pl/TournamentTabResul ... AEEF5D04E7
8:7 40:15
Awatar użytkownika
JCz
Ostatnia Instancja
Ostatnia Instancja
Posty: 1696
Rejestracja: 2 maja 2005, 20:53
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt: Strona WWW

Re: Amatorski Tenis Polski

Tak gwoli ścisłości i poprawności - Amatorski Tenis Polski umarł, został pogrzebany, chyba słusznie, przez obecne władze PZT. W tym roku wystartował projekt Amatorzy i Seniorzy PZT, na stronach tej organizacji należy więc obecnie szukać wyników rozgrywek amatorskich i seniorskich zgłaszanych do programu.
ais.pzt.pl
Pacific X-Force 295
Redakcja Tenis NET
Sprzęt | Blog
Ulubiona tenisistka :)
Awatar użytkownika
wwojtek
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 810
Rejestracja: 18 wrz 2013, 20:17

Re: Amatorski Tenis Polski

JCz pisze:chyba słusznie
Dlaczego słusznie wg Ciebie?
8:7 40:15
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Amatorski Tenis Polski

wwojtek pisze:
JCz pisze:chyba słusznie
Dlaczego słusznie wg Ciebie?
To było tu tłuczone wiele razy. Dziecko urodziło się nie z miłości rodziców a dla becikowego. rotfl
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Amatorski Tenis Polski

PitS pisze:
wwojtek pisze:
JCz pisze:chyba słusznie
Dlaczego słusznie wg Ciebie?
To było tu tłuczone wiele razy. Dziecko urodziło się nie z miłości rodziców a dla becikowego. rotfl
Trafna metafora. :::gd:::
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Lemmy
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 297
Rejestracja: 11 sty 2009, 19:18

Re: Amatorski Tenis Polski

Pytanie, czy tak naprawdę cokolwiek się zmieni.
Demon of the Fall

Wróć do „Turnieje amatorskie”