Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Mecz miast w ramach TenisNET

To propozycja na sezon otwarty czyli już na 2011 rok ale warto zobaczyć jak to widzą inni.
W ramach użytkowników TenisNET mamy tu sporą ilość osób z W-wy i Łodzi.
Łódź: Oleczka25, Piotr69, Daroos, Hummel, Qdlatek, Mechanik, ZlosliwyGnom, Vivid
Warszawa: JCz, YOGItheBEAR, Obiektyw, ESP, Gary itd.

Propozycja jest prosta - spotkać się w sezonie i zagrać meczyk między miastami, single i deble :)

Oczywiście tu przytoczyłem Warszawę i Łódź bo reprezentacje są dość szerokie a i odleglość mała. Inne miasta nie są wykluczone :)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
Obiektyw
STRATEG
STRATEG
Posty: 6842
Rejestracja: 22 paź 2007, 15:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: Mecz miast w ramach TenisNET

Ja jestem "ZA". Chętnie pogram :)

Swoją drogą Łódź to silna reprezentacja. Miałem okazję tydzień temu pooglądać Hummela. Dla mnie, to okolica finału TN. Mam nadzieję, że w przyszłym roku odwiedzi nasz turniej.
Obrazek
Szacowane NTRP: 3.75 ... zrobiłem postęp
Załoga TenisNET
koleżka
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 393
Rejestracja: 2 paź 2007, 21:52

Re: Mecz miast w ramach TenisNET

A ja jako mieszkający aktualnie (trzeci rok) w Warszawie zaliczam się do Warszawy? :wink:
Awatar użytkownika
Basic
Oaza Spokoju
Oaza Spokoju
Posty: 6536
Rejestracja: 25 paź 2009, 22:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Mecz miast w ramach TenisNET

Na wiosnę już będę na chodzie kortowym więc też chętnie bym zagrał :) ... tylko kurna poziom mam nie ten :discon:
Obrazek Speed Graphene MP
Awatar użytkownika
htb
Senior
Senior
Posty: 3294
Rejestracja: 10 wrz 2009, 15:14
Lokalizacja: Warszawa

Re: Mecz miast w ramach TenisNET

basic pisze:... tylko kurna poziom mam nie ten
Możemy w parze deblowej zagrać, ostatnio przecież bardzo dobrze nam szło przeciw młodziakom rotfl
Obrazek
_____
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Mecz miast w ramach TenisNET

koleżka pisze:A ja jako mieszkający aktualnie (trzeci rok) w Warszawie zaliczam się do Warszawy? :wink:
A nie klepiesz teraz flegmatyków?
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: Mecz miast w ramach TenisNET

Jestem jak najbardziej za. Dla mnie to świetna inicjatywa zarówno tenisowa, jak i integracyjna. Chętnie wezmę udział. A już w przyszłym miesiącu chętni Łodzianie będą mogli się ze mną sprawdzić, gdy najadę to miasto. :wink:
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
koleżka
Starszy Forumowicz
Starszy Forumowicz
Posty: 393
Rejestracja: 2 paź 2007, 21:52

Re: Mecz miast w ramach TenisNET

PitS pisze:
koleżka pisze:A ja jako mieszkający aktualnie (trzeci rok) w Warszawie zaliczam się do Warszawy? :wink:
A nie klepiesz teraz flegmatyków?
Myślałem, że przeglądasz na bieżąco mojego bloga :D Póki co jednak nie :wink:
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Mecz miast w ramach TenisNET

koleżka pisze:
Myślałem, że przeglądasz na bieżąco mojego bloga :D Póki co jednak nie :wink:
Przeglądam, pamięć już nie ta, gubię niektóre ścieżki. rotfl
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
ESP
Weteran
Weteran
Posty: 1622
Rejestracja: 13 sie 2007, 11:51
Lokalizacja: Warszawa

Re: Mecz miast w ramach TenisNET

Ja się piszę i do singla i do debla i do mixta.
Awatar użytkownika
Hanna
Bywalec
Bywalec
Posty: 77
Rejestracja: 6 cze 2010, 17:17
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Mecz miast w ramach TenisNET

Fajny pomysł. Zagrałabym w deblu lub mixie. Ale tutaj chyba nie ma nikogo z Bydgoszczy prócz Trawka?
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Mecz miast w ramach TenisNET

Hanna pisze:Fajny pomysł. Zagrałabym w deblu lub mixie. Ale tutaj chyba nie ma nikogo z Bydgoszczy prócz Trawka?
No nie ma, a Traw3k nieletni więc ten mikst? ... :::silencium:::

OK, odzew jest :)
Więc na wiosnę po pierwszym TF-ie pomyślimy. Poza tym sam TF będzie dobrym miejscem do obgadania projektu, wiele osób tu się wypowiadających to uczestnicy TF-ów :)
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Mecz miast w ramach TenisNET

Vivid pisze:
Hanna pisze:Fajny pomysł. Zagrałabym w deblu lub mixie. Ale tutaj chyba nie ma nikogo z Bydgoszczy prócz Trawka?
No nie ma, a Traw3k nieletni więc ten mikst? ... :::silencium:::
Mylicie się głęboko, to trzecia siła forum. :D
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
Traw3k
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 857
Rejestracja: 19 sty 2009, 20:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt: Strona WWW

Re: Mecz miast w ramach TenisNET

Do usług!
Awatar użytkownika
ZlosliwyGnom
Obywatel Forum
Obywatel Forum
Posty: 960
Rejestracja: 30 paź 2009, 09:37
Lokalizacja: Łódź

Re: Mecz miast w ramach TenisNET

Gary pisze:Jestem jak najbardziej za. Dla mnie to świetna inicjatywa zarówno tenisowa, jak i integracyjna. Chętnie wezmę udział. A już w przyszłym miesiącu chętni Łodzianie będą mogli się ze mną sprawdzić, gdy najadę to miasto. :wink:
Czekam z niecierpliwością. Jak nie uda mi się Ciebie złomotać to chociaż się wymienimy dowcipami antyfeministycznymi. rotfl
PS,
Vi dzięki za wyróżnienie :wink:
Yonex EZONE DR98 (310g)
NTRP 2.1765298753578
Hummel
Bywalec
Bywalec
Posty: 72
Rejestracja: 30 sie 2009, 00:27

Re: Mecz miast w ramach TenisNET

Dzięki Obi ;). Chętnie ponownie wezmę udział w takim przedsięwzięciu.
Gary, słyszałem, że nie jesteś w mojej kategorii wiekowej(i nie tylko :D), ale możemy się sprawdzić :)
Awatar użytkownika
Vivid
Dynamiczny Geriatryczny
Dynamiczny Geriatryczny
Posty: 28703
Rejestracja: 15 sie 2006, 06:47
Lokalizacja: Menelowo

Re: Mecz miast w ramach TenisNET

Hummel pisze:Gary, słyszałem, że nie jesteś w mojej kategorii wiekowej(i nie tylko :D), ale możemy się sprawdzić :)
Mnie przerastasz o głowę, może głowę i kawałek? ...
Ty i Gary? To jak Dawid z Goliatem. Goliatowi to na zdrowie nie wyszło ...
Także jak coś, przywal Mu od razu jakąś starą rakietą. Wygrana przez TKO to też wygrana! (:]
Uśmiechaj się, to nieźle wkurza ludzi :)
Lepiej na korcie mądrze stać niż po nim głupio biegać ;)
Skuteczność tenisa zależy od tego jak szybko i jak mocno zrobisz przeciwnika w ch..ja :P
Hummel
Bywalec
Bywalec
Posty: 72
Rejestracja: 30 sie 2009, 00:27

Re: Mecz miast w ramach TenisNET

Nie szkoda rakiety? ;>
Awatar użytkownika
Smyk
Weteran
Weteran
Posty: 1282
Rejestracja: 24 lip 2008, 09:15
Lokalizacja: Zaodrze

Re: Mecz miast w ramach TenisNET

Vivid pisze:Także jak coś, przywal Mu od razu jakąś starą rakietą. Wygrana przez TKO to też wygrana! (:]
"POBITE GARY" :!panic!:

A wracając do meritum, pomysł przedni. Może wyszłaby z tego nawet jakaś liga ... Szkoda tylko, że nie łapię się do zespołu żadnego miasta. A może są przewidziane jakieś gościnne występy? Może Piła albo Trójmiasto przyjęły by mnie?
Carpe diem, quam minimum credula postero ...
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: Mecz miast w ramach TenisNET

Smyk pisze:
Vivid pisze:Także jak coś, przywal Mu od razu jakąś starą rakietą. Wygrana przez TKO to też wygrana! (:]
"POBITE GARY" :!panic!:

A wracając do meriutm, pomysł przedni. Może wyszłaby z tego nawet jakaś liga ... Szkoda tylko, że nie łapię się do zespołu żadnego miasta. A może są przewidziane jakieś gościnne występy? Może Piła albo Trójmiasto przyjęły by mnie?
Piła (Schneidemühl) powinna. rotfl
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB

Wróć do „Turnieje amatorskie”