Kolporter
Nowy
Nowy
Posty: 5
Rejestracja: 15 lip 2011, 15:03

XIX Ogólnopolski Turniej Tenisowy Amatorów o Puchar Prezesa

Wszystkich miłośników tenisa ziemnego zapraszamy na XIX Ogólnopolski Turniej Tenisowy Amatorów o Puchar Prezesa Kolportera. Tegoroczne zawody odbędą się w dniach 28-30 sierpnia 2015 roku w Kielcach na kortach Tęcza Społem przy ul. Zagnańskiej 110.

Więcej informacji na stronie http://tenis.kolporter.com.pl/

Zapraszamy!
Awatar użytkownika
pivdy
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 292
Rejestracja: 27 paź 2009, 23:13
Lokalizacja: Kielce

Re: XIX Ogólnopolski Turniej Tenisowy Amatorów o Puchar Prez

Czy ktoś z forumowiczów się wybiera ?
Dodam, że się zastanawiam.
Awatar użytkownika
ESP
Weteran
Weteran
Posty: 1622
Rejestracja: 13 sie 2007, 11:51
Lokalizacja: Warszawa

Re: XIX Ogólnopolski Turniej Tenisowy Amatorów o Puchar Prez

Zlikwidowali OPEN 35+?
Szkoda... myślałem, że w tym roku się wybiorę.
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: XIX Ogólnopolski Turniej Tenisowy Amatorów o Puchar Prez

ESP pisze:Zlikwidowali OPEN 35+?
Szkoda... myślałem, że w tym roku się wybiorę.
O żeszzz, już myślałem że wreszcie będę najmłodszy w 50+.

Zobaczymy jak praca. Chętnie zagram.
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
ppeter
Senior
Senior
Posty: 4949
Rejestracja: 18 gru 2006, 17:57
Lokalizacja: Rzeszów

Re: XIX Ogólnopolski Turniej Tenisowy Amatorów o Puchar Prez

Jakieś te kategorie tak lekko od czapy, 25-39 i 40-55, piętnaście lat robi różnicę.
Obrazek
Super G V1 Pro
NTRP - 4.0
Sam fakt istnienia prawa o ochronie uczuć religijnych jest najlepszym dowodem tego, że religie by nie przetrwały w warunkach prawdziwej wolności myśli i słowa.
"Ojczyznę wolną racz nam wrócić Panie?!".
Awatar użytkownika
daroos
Weteran
Weteran
Posty: 1211
Rejestracja: 17 kwie 2007, 13:37
Lokalizacja: Łódź

Re: XIX Ogólnopolski Turniej Tenisowy Amatorów o Puchar Prez

Jest duża szansa, że zagram w tym turnieju. Do Kielc nie tak daleko, wpisowe optymalne. Warto się wybrać i przetestować inny ogródek. :wink:
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: XIX Ogólnopolski Turniej Tenisowy Amatorów o Puchar Prez

Ja oczywiście pracuję ale ziarno zasiałem. rotfl

15 sierpnia tradycyjnie był w Skarżysku turniej organizowany przez Smecz. (A. Moczka) Nie wiecie jest? Czy numer zgubił?
Żarcik, bo i tak bym nie zagrał - mam robótkę, muszę wreszcie stanąć i wymienić sprzęgło koło dwumasowe i turbinę, w zeszłą niedzielę zrobiłem rozrząd.
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
pivdy
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 292
Rejestracja: 27 paź 2009, 23:13
Lokalizacja: Kielce

Re: XIX Ogólnopolski Turniej Tenisowy Amatorów o Puchar Prez

Właśnie te kategorie dość dziwne. Miałem nadzieję na 35+, a tu zonk. Może powinienem zainteresować się tym ... Skarżyskiem. Patrzyłem na stronie, ale mocno nieaktualna.
Zbyszek
Nowy
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 6 sie 2015, 10:23

Re: XIX Ogólnopolski Turniej Tenisowy Amatorów o Puchar Prez

Ppeter, Pivdy, co widzicie dziwnego w tych kategoriach? Podstawowy podział to open i plus 45 (Wawa i dużo miast w Polsce), czyli jeszcze bardziej "okrutny" ( gra powiedzmy ograny 18 latek z 44 latkiem )! Tutaj w Skarżysku jest jeszcze support max 25 lat!

Jaki jest wg Was optymalny przedział z udziałem plus35, czyli jak rozumiem "kategorii Pivdego"? 35-40, 35-45??? Weźcie pod uwagę pls względy organizacyjne, itp.

Na pociechę - obecne amatorskie "młode" pokolenie tenisowe biega "bardzo średnio", kondycja to też nie jej atut, dlatego... do przodu! Nie oglądaj/cie metryk (kłania się przykład JCz odnośnie kondycji, "biegania..").

Wg mnie różnica sprowadza się do 5/6 lat ( tutaj organizator przyjął ca plus 39 (nie wchłonął 40-latków) / 40, "standard" to, jak wyżej pisałem, plus 45)- zawsze można dyskutować 40 czy 45 to ta "uniwersalna" granica (wg mnie plus 45 jest lepsza, tak to chodzi w Wawie i sprawdza się).

Rakieta w rękę i do boju Pivdy!!! Na małolatów. :)
boro
Orator
Orator
Posty: 582
Rejestracja: 13 wrz 2012, 14:05

Re: XIX Ogólnopolski Turniej Tenisowy Amatorów o Puchar Prez

Zbyszek pisze:Ppeter, Pivdy, co widzicie dziwnego w tych kategoriach? Podstawowy podział to open i plus45 (Wawa i dużo miast w Polsce), czyli jeszcze bardziej "okrutny" ( gra powiedzmy ograny 18 latek z 44 latkiem:)!..tutaj w Skarżysku jest jeszcze support max 25 lat!

Jaki jest wg Was optymalny przedział z udziałem plus35, czyli jak rozumiem "kategorii Pivdego"? 35-40, 35-45 ????? weźcie pod uwagę pls względy organizacyjne, itp.

Na pociechę- obecne amatorskie "młode" pokolenie tenisowe biega "bardzo średnio", kondycja to też nie jej atut, dlatego..do przodu! Nie oglądaj/cie metryk (kłania się przykład JCz odnośnie kondycji, "biegania..").

Wg mnie różnica sprowadza się do 5/6 lat ( tutaj organizator przyjął ca plus 39 (nie wchłonął 40latków:)/40, "standard" to, jak wyżej pisałem, plus 45)- zawsze można dyskutować 40 czy 45 to ta "uniwersalna" granica (wg mnie plus 45 jest lepsza, tak to chodzi w Wawie i sprawdza się).

Rakieta w rękę i do boju Pivdy!!! Na małolatów. :)
Po co kombinować jak na większości turniejów jest, open, 35+, 40+, 45+ itd. co pięć lat ...nikt nie broni " staremu " :wink: grać w open jego wola, ale w tej konfiguracji każdy znajdzie kategorię dla siebie odpowiednią. Czasem jak w tym turnieju organizator ma swój pomysł na kategorie wiekowe, taki przywilej. :wink:
Awatar użytkownika
hokej
Moderator
Moderator
Posty: 4811
Rejestracja: 25 paź 2011, 14:05
Lokalizacja: Lasy Państwowe

Re: XIX Ogólnopolski Turniej Tenisowy Amatorów o Puchar Prez

Długi czas dookoła mojego komina były kategorie +35, +45, +55, open. Jakoś mi się to zgrywa z przeciętnym poziomem sprawności. Oczywiście przeskok co 5 lat jest idealny, ale to wymaga dużej liczby uczestników i ogarnięcia organizacji.

Potem zaczęło się rzeźbienie (+35, +50 O_O ) i teraz każdy organizator ustawia to jak chce. Niektórzy nawet pod siebie. (:]
Nie dyskutuj z głupkiem - sprowadzi Cię do swojego poziomu i zniszczy doświadczeniem.

To, że jesteśmy w d..ie, to jasne. Problem w tym, że zaczynamy się w niej urządzać. - Stefan Kisielewski

Wilson Pro Staff RF97A
Różne druty 1.20@24kp
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: XIX Ogólnopolski Turniej Tenisowy Amatorów o Puchar Prez

Właśnie się zgłosiłem - sprężarka jeden tydzień wytrzyma. :D
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
pivdy
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 292
Rejestracja: 27 paź 2009, 23:13
Lokalizacja: Kielce

Re: XIX Ogólnopolski Turniej Tenisowy Amatorów o Puchar Prez

Ja odpuszczam ... singla. Znajomy zaproponował byśmy zagrali debla, więc zagram.
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: XIX Ogólnopolski Turniej Tenisowy Amatorów o Puchar Prez

pivdy pisze:Ja odpuszczam ... singla. Znajomy zaproponował byśmy zagrali debla, więc zagram.
Grupa 40-55 sami mocarze, ja znów wylosowałem pierwszą rundę. rotfl Rano gram.
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: XIX Ogólnopolski Turniej Tenisowy Amatorów o Puchar Prez

http://tenis.kolporter.com.pl/
Mój pogromca wygrał naszą kategorię po drodze ogrywając bliskiego znajomego LD z którym wtedy nasz kolega wygrał po trzygodzinnym boju. Teraz triumfator turnieju oddał mu gem więcej niż mnie.

Generalnie wygrali ci co mieli wygrać, obsada ze względu na nagrody zawsze dobra.

https://docs.google.com/spreadsheets/d/ ... 1453160301
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
pivdy
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 292
Rejestracja: 27 paź 2009, 23:13
Lokalizacja: Kielce

Re: XIX Ogólnopolski Turniej Tenisowy Amatorów o Puchar Prez

Oglądałem ten finał. Naprawdę fajny mecz. Było na co popatrzeć. Tylko wynik nie bardzo mi się zgadza. Wydawało mi się, że jeden z setów był 6:4. :)
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: XIX Ogólnopolski Turniej Tenisowy Amatorów o Puchar Prez

Sam piszesz że było na co popatrzeć! :D
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: XIX Ogólnopolski Turniej Tenisowy Amatorów o Puchar Prez

Grywałem kiedyś z finalistą kategorii 40-55, częściej wygrywał on, ale i ja kilka triumfów, w tym jeden dla mnie szczególnie cenny, zaliczyłem.
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
PitS
PATHFINDER
PATHFINDER
Posty: 13064
Rejestracja: 9 sie 2007, 22:21
Lokalizacja: Kielce/Opoczno
Kontakt: Strona WWW

Re: XIX Ogólnopolski Turniej Tenisowy Amatorów o Puchar Prez

Gary pisze:Grywałem kiedyś z finalistą kategorii 40-55, częściej wygrywał on, ale i ja kilka triumfów, w tym jeden dla mnie szczególnie cenny, zaliczyłem.
Przegrywałeś z facetem dwa razy starszym (ze starym chłopem)? ;-P
Każdy ma prawo do wolnej, nieskrepowanej wypowiedzi, a granice dobrego smaku - zakładamy, że - każdy potrafi sobie postawić sam. Spór jest naturalną esencją forum internetowego, a różnice poglądów jego paliwem. Ważne jest jednak, aby nadmiar paliwa nie zdusił dyskusji. - YtB
boro
Orator
Orator
Posty: 582
Rejestracja: 13 wrz 2012, 14:05

Re: XIX Ogólnopolski Turniej Tenisowy Amatorów o Puchar Prez

PitS pisze:
Gary pisze:Grywałem kiedyś z finalistą kategorii 40-55, częściej wygrywał on, ale i ja kilka triumfów, w tym jeden dla mnie szczególnie cenny, zaliczyłem.
Przegrywałeś z facetem dwa razy starszym (ze starym chłopem)? ;-P
Nie przesadzaj Pits, jest młodszy od nas. ;-P ;-P

Wróć do „Turnieje amatorskie”