abaszydze
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 189
Rejestracja: 19 lip 2012, 17:34

Re: Grand Prix Warszawy

Czyhra pisze:Chciałbym spróbować swoich sił w GPWA. Wydaje mi się, że moje NTRP to około 4,5. Jaka ranga będzie dla mnie odpowiednia?

Planuje zagrać w 3 w przyszłym tygodniu na Merze (ew. w turnieju pocieszenia czyli 4). Jest napisane na stronie, że turniej zaczyna się o 14, a pocieszenia o 18. Czyli one skończą się w niedzielę, mam rację?
Z NTRP 4,5 to spokojnie 1 ranga, ale na wszelki wypadek lepiej zacząć od 3.
Czyhra
Nowy
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 1 kwie 2011, 13:18

Re: Grand Prix Warszawy

abaszydze pisze:Z NTRP 4,5 to spokojnie 1 ranga, ale na wszelki wypadek lepiej zacząć od 3.
A na ile oceniłbyś Pio i JCz, jeśli możesz? Chciałbym zobaczyć jak oceniasz.
abaszydze
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 189
Rejestracja: 19 lip 2012, 17:34

Re: Grand Prix Warszawy

5.
Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: Grand Prix Warszawy

Ale się kluby obijają. Były tylko dwa turnieje wpisane w kalendarz na pierwszy weekend majowy a dalej pustki i nic nie ma... i weź tu sobie coś planuj.
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359
abaszydze
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 189
Rejestracja: 19 lip 2012, 17:34

Re: Grand Prix Warszawy

Rozgrywki seniorskie dla kategorii 45 plus zostały zlikwidowane? A na ich miejsce nie ma nic? Padło wszystko.
Clapton
Weteran
Weteran
Posty: 1137
Rejestracja: 13 sie 2007, 19:59

Re: Grand Prix Warszawy

Chyba zmienili na +40 oraz + 50. Kategorii + 45 już nie ma.
abaszydze
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 189
Rejestracja: 19 lip 2012, 17:34

Re: Grand Prix Warszawy

Kategorie 40 i 50 to chyba w teorii, 45 działało realnie, turnieje były licznie i mocno obsadzone, ranking aktualny i w miarę oddający siłę gry.
abaszydze
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 189
Rejestracja: 19 lip 2012, 17:34

Re: Grand Prix Warszawy

Nieźle się trzeba naszperać na nowej stronie, żeby znaleźć wyniki turniejów GPW.
Awatar użytkownika
Jakuboto
Nestor
Nestor
Posty: 6820
Rejestracja: 22 cze 2013, 10:23
Lokalizacja: Warszawa

Re: Grand Prix Warszawy

Bo chyba jeszcze strona nie jest w pełni funkcjonalna. A przynajmniej nie ściąga wszystkich punktów.
Yonex Vcore 100
NTRP 3.14159265359
Awatar użytkownika
Gary
Baby do garów!
Baby do garów!
Posty: 9345
Rejestracja: 13 sie 2007, 14:36
Lokalizacja: Wieś przyklasztorna

Re: Grand Prix Warszawy

Dla mnie na razie zmiana na gorsze, ale może to kwestia przyzwyczajenia do starej strony.
"The reason people use a crucifix against vampires is that vampires are allergic to bullshit." - Richard Pryor

"Nie jest dyshonorem przegrywać kiedy w grę wkłada się całe swoje serce." - Sir Matt Busby

"Pater postanowił zapytać swoją siostrzenicę o znaczenie wyrazu "real", który jemu samemu kojarzył się z przepłacanymi, narcystycznymi i metroseksualnymi piłkarzami ze stolicy Hiszpanii." - Krajewski, Czubaj, "Róże cmentarne"
Awatar użytkownika
Animal
Młodszy Forumowicz
Młodszy Forumowicz
Posty: 140
Rejestracja: 26 mar 2016, 14:33

Re: Grand Prix Warszawy

Gdzie teraz można znaleźć kalendarz rozgrywek GPW?

edit: Nie było pytania, bo widzę, że GPW to już historia i kluby przeniosły się na GPM.
Awatar użytkownika
JCz
Ostatnia Instancja
Ostatnia Instancja
Posty: 1696
Rejestracja: 2 maja 2005, 20:53
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt: Strona WWW

Re: Grand Prix Warszawy

Grand Prix Warszawy nie jest ogarniane przez platformę kluby.org, a korty.org na razie w zawieszeniu. Trochę niespodziewanie wspólnik się wymiksował, nie byłem przygotowany. Szkoda, rozkręcałem cykl od 2004 roku, w pewnym momencie udało się całkiem nieźle go rozbujać. Był jednak ograniczony do rynku warszawskiego. Chodzi mi po głowie większy projekt, ale na razie przyglądnę się konkurencji ;)
Pacific X-Force 295
Redakcja Tenis NET
Sprzęt | Blog
Ulubiona tenisistka :)
Awatar użytkownika
Animal
Młodszy Forumowicz
Młodszy Forumowicz
Posty: 140
Rejestracja: 26 mar 2016, 14:33

Re: Grand Prix Warszawy

A myślałem, że GPM to właśnie ewolucja GPW na całe Mazowsze :)

"od 2004" O_O ... wydaje mi się, że w okolicach 1998 zagrałem w kilku turniejach, które miały GPW w nazwie... ale to było tak dawno, że mogę źle pamiętać ;)
Awatar użytkownika
JCz
Ostatnia Instancja
Ostatnia Instancja
Posty: 1696
Rejestracja: 2 maja 2005, 20:53
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt: Strona WWW

Re: Grand Prix Warszawy

Animal pisze: 13 kwie 2023, 23:35"od 2004" O_O ... wydaje mi się, że w okolicach 1998 zagrałem w kilku turniejach, które miały GPW w nazwie... ale to było tak dawno, że mogę źle pamiętać ;)
Pierwsze turnieje pod nazwą Grand Prix Warszawy zorganizowane zostały jeszcze w 1977 roku, tego raczej też nie będziesz pamiętać ;) Były prowadzone do 1993 roku, później kilkuletnia przerwa i w 1997 roku Włodek zorganizował kilka turniejów na Spójni, ale pociągnął z tematem może ze 2-3 lata. W latach 2000-2003 w celu ratowania cyklu zaproponowałem Włodkowi by zaliczał do GPW turnieje Grand Prix Piaseczna (zawsze pierwsza niedziela miesiąca), ale to raczej karykatura cyklu była, ponieważ z małymi wyjątkami ranking tworzyli gracze z Piaseczna. Dopiero w 2004 roku, jak już Włodek odpuścił sobie wklepywanie punktów piaseczyńskich do excela, rozpocząłem turniejami na Legii nową erę cyklu GPW, w czym oczywiście pomógł Internet, więc moja zasługa to tylko pomysł ;)
To tak celem przypomnienia/ przedstawienia historii cyklu.
Pacific X-Force 295
Redakcja Tenis NET
Sprzęt | Blog
Ulubiona tenisistka :)

Wróć do „Turnieje amatorskie”