ATP Montpelier: Krecz Mahuta

56

a-roland-garros-paul-henri-mathieu-ici-lors-du-tournoi-de-monte-carlo-en-avril-reste-sur-un-abandon-au-1-er-tour-en-2010-ce-fut-le-debut-des-ennuis-pour-le-strasbourgeois-photo-afpPaul-Henri Mathieu (Francja) wygrał z Nicolasem Mahutem (Francja) w otwierającym meczu turnieju w Montpelier. Spotkanie zakończyło się po zaledwie 45 minutach gry. Mahut poddał mecz po trzech gemach drugiego seta z powodu kontuzji. Rywalizacja zakończyła się wynikiem 6:1 3:0 na korzyść Mathieu. W następnej rundzie rywalem Francuza będzie jego rodak rozstawiony z jedynką, Richard Gasquet. W turnieju uczestniczy również Jerzy Janowicz. Dzięki wysokiemu rozstawieniu ma wolny los, więc zacznie dopiero od drugiej fazy. Tam zmierzy się ze zwycięzcą meczu Bautista-Agut vs. Mannarino.

Paul-Henri Mathieu (Francja) – Nicolas Mahut 6:1 3:0