Tomasz Moczek i Robert Peszke z tytułami Mistrzostw Polski AiS PZT

102

moczektomaszTomasz Moczek (Spójnia Dolna) zdobył złoty medal w kategorii open w Mistrzostwach Polski programu Amatorzy i Seniorzy PZT, które w ubiegłym tygodniu toczyły się na kortach przy Stadionie Olimpijskim we Wrocławiu. Trzecie miejsce zajął reprezentant Okęcia Tennis Club Leszek Wrzesień. Mistrzami Polski w grze podwójnej została para Okęcia TC Leszek Wrzesień, Kacper Karolczak.

To nie koniec warszawskich akcentów we Wrocławiu. W kategorii open pro srebrny medal w singlu przypadł Michałowi Podleśnemu (TKKF Olszynka II), a w deblu Rafałowi Palińskiemu (Morelowa Tennis Club). Obydwaj przywieźli także medale w grze mieszanej, Podleśny srebrny, Paliński brązowy). Złotym medalistą w singlu kategorii +45 został Robert Peszke z ATZ TenisPoint. W deblu tej samej kategorii srebro zdobyła para Leszek Naskręcki (Morelowa TC), Artur Liepelt (Okęcie TC). Ze srebrnym medalem w grze podwójnej wróci z Wrocławia także Irek Górka, który na pocieszenie (nie obronił tytułu singlowego mistrza w +45) zaliczył finał kategorii +35 lat.

Nie powiodło się Warszawiakom w starszych kategoriach, z tytułu mistrza może się jedynie cieszyć Waldek Świerzbiński, który wygrał grę podwójną kategorii +55 lat.

Wszystkim medalistom serdecznie gratulujemy :)