Sarnecki wygrywa Recman Cup

47
kap. Spójni Tomasz Sarnecki

Tomasz Sarnecki z Warszawy zwyciężył w III edycji amatorskiego turnieju tenisowego Recman Cup 2017 z pulą nagród 10.000 PLN, który w dniach 5-6 sierpnia 2017 r. odbył się na kortach ceglanych Ośrodka Sportu i Rekreacji w Suwałkach.

Drugie miejsce zajął Łukasz Kaczmarczyka z Warszawy, którego tegoroczny tryumfator pokonał w finale 9:1.

W „małym finale”, którym zwykło nazywać się mecz o 3 miejsce, zmierzyli się suwalczanie Adam Cąkała i Robert Usarek. Zwyciężył Usarek pokonując swojego przeciwnika 6:2. Zwycięzca meczu o 3 miejsce dodatkowo odebrał nagrodę specjalną dla „Najlepszego suwalczanina”, którą ufundował Ośrodek Sportu i Rekreacji w Suwałkach – współorganizator turnieju.

W trzeciej edycji Recman Cup wystartowało 33 zawodników z Warszawy, Piaseczna, Gdańska, Białegostoku, Ełku, Gołdapi, Węgorzewa, Kętrzyna, Sokółki, Turośli Kościelnej i ośmiu suwalczan.