PLAN GIER MASTERS MERA

Wszystkie mecze rozgrywamy w formule 2 sety + super tie-break. O końcowej kolejności w grupie decyduje liczba wygranych meczów. Jeśli dwie osoby mają ich tyle samo decyduje bezpośrednie spotkanie pomiędzy zainteresowanymi. Jeśli taką samą liczbę punktów ma więcej osób tworzona jest dodatkowa tabela uwzględniająca wyłącznie mecze pomiędzy zainteresowanymi osobami, a o kolejności decydują: 1. różnica wygranych do przegranych setów, 2. różnica wygranych do przegranych gemów

DRABINKI

LEJDIS MERA CHALLENGE

CHALLENGE MERA OPEN

CHALLENGE MERA OPEN +35

CHALLENGE MERA OPEN AMATORZY

CHALLENGE MERA OPEN 2 LIGA

CHALLENGE MERA OPEN 3 LIGA

DOSTĘPNOŚĆ KORTÓW

https://korty.org/mera/online?data_grafiku=2018-04-11&dyscyplina=1&strona=0

PIŁKI

SODERLING (biała puszka). 3 piłki na mecz. Od środy do piątku do odbioru w recepcji klubu WKT MERA. Prośba o zwrot po meczu również na recepcję.

 

PLAN GIER

Środa, 11 kwietnia 2018r.

11:00 (5) Moczek Tomasz – Kiełbasa Krystian (OPEN) 6/1 6/2
19:00 (4) Paliński Rafał – Zychowicz Andrzej (OPEN) 6/1 6/1
20:00 (2) Pyk Małgorzata – Łuczyńska Anna (LEJDIS) 6/1 6/3

 

Czwartek, 12 kwietnia 2018r.

8:00 (5) Moczek Tomasz – Zychowicz Andrzej (OPEN) 6/1 6/1
9:30 (4) Ptasiński Paweł – Tyniec Paweł (1/4 finału +35) 4/6 4/6
10:00 (5) Cyrański Łukasz – Słowiński Jakub (OPEN) 7/6 6/4
11:30 (4) Paliński Rafał – Kiełbasa Krystian (OPEN) 7/5 6/4
15:00 (2) Wrzesień Leszek – Cyrański Łukasz (OPEN) 5/7 6/2 6:10
18:00 (1) Nowak Wojciech – Popławski Mariusz (1/4 finału +35) 6/1 6/1
20:00 (5) Stuchlik Wojciech – Słowiński Jakub (OPEN) 6/3 2/6 3:10

 

Piątek, 13 kwietnia 2018r.

9:00 (4) Jednacz Dariusz – Klimkowski Rafał (1/4 finału AMATORZY) 6/4 6/1
9:00 (5) Cyrański Łukasz – Stuchlik Wojciech (OPEN) 6/2 6/0
11:00 (6) Wrzesień Leszek – Słowiński Jakub (OPEN) 6/3 6/2
11:00 (4) Paliński Rafał – Moczek Tomasz (OPEN) 6/2 2/6 10:6
11:30 (5) Majda Hubert – Lewandowski Dariusz (1/4 finału +35) 6/1 6/4
18:00 (3) Niedziela Artur – Górka Ireneusz (1/4 finału +35) 1/6 0/6
20:00 (2) Kornet Magdalena – Węgrzynowska Martyna (LEJDIS) 6/2 6/1
21:00 (4) Wrzesień Leszek – Stuchlik Wojciech (OPEN) 6/2 6/3
21:00 (5) Neumann De Spallart Joanna – Łuczyńska Anna (LEJDIS) 6/1 6/1
21:00 (6) Kiełbasa Krystian – Zychowicz Andrzej (OPEN) 7/6(1) 6/3
21:30 (2) Kornet Magdalena – Leleniewska Marta (LEJDIS) 6/0 6/0

 

Sobota, 14 kwietnia 2018r.

Pierwsze 3 korty na daną godzinę oznaczają grę pod hala, natomiast pozostałe to gra pod balonem na kortach 2 i 3.

11:00 (6) Korczak Marta – Węgrzynowska Martyna (LEJDIS)
11:00 (5)
11:00 (4) Michalik Maciej – Wójcik Tomasz (1/4 finału AMATORZY)
11:00 (3) Kaczmarczyk Łukasz – Wrzyszcz Szymon (1/4 finału AMATORZY)
11:00 (2) Zgliński Krzysztof – Grotowski Tadeusz (1/4 finału AMATORZY)

12:30 Korczak Marta – Leleniewska Marta (LEJDIS)
12:30 Marciniak Łukasz – Leśniewski Michał (1/4 finału 2 LIGA)
12:30 Dąbrowski Oskar – Latos Dominik (1/4 finału 2 LIGA)
12:30 Zakrzewski Mateusz – Klimkiewicz Szymon (1/4 finału 2 LIGA)
12:30

14:20 Gawędzki Radosław – Jankowski Karol (1/4 finału 2 LIGA)
14:20 Jednacz Dariusz – (1/2 finału AMATORZY)
14:20 Kazimierski Bogdan – Kumala Krzysztof (1/4 finału 3 LIGA)
14:20 Haładyna Wojciech – Borowski Piotr (1/4 finału 3 LIGA)
14:20 Reit Paweł – Sarnecki Sebastian (1/4 finału 3 LIGA)

16:00 Cyrański Łukasz – Moczek Tomasz (1/2 finału OPEN)
16:00 Paliński Rafał – Wrzesień Leszek (1/2 finału OPEN)
16:00
16:00 Kornet Magdalena – Korczak Marta (LEJDIS)
16:00 Iwaniuk Hubert – Jakubowicz Jacek (1/4 finału 3 LIGA)

17:40 Wojciech Nowak – Paweł Tyniec (1/2 finału +35)
17:40 Górka Ireneusz – Majda Hubert (1/2 finału +35)
17:40 (1/2 finału AMATORZY)
17:40 Leleniewska Marta – Węgrzynowska Martyna (LEJDIS)
17:40

19:20 Neumann De Spallart Joanna – Pyk Małgorzata (LEJDIS)
19:20 (1/2 finału 2 LIGA)
19:20 (1/2 finału 2 LIGA)
19:20 (1/2 finału 3 LIGA)
19:20 (1/2 finału 3 LIGA)

 

Niedziela, 15 kwietnia 2018r.

Pierwsze 3 korty na daną godzinę oznaczają grę pod hala, natomiast pozostałe to gra pod balonem na kortach 2 i 3.

11:00 (mecz o 3 miejsce OPEN)
11:00 (1/2 finału LEJDIS)
11:00 (1/2 finału LEJDIS)

13:00 (finał OPEN)
13:00 (finał +35)
13:00 (mecz o 3 miejsce +35)
13:00 (finał 3 LIGA)
13:00 (mecz o 3 miejsce 3 LIGA)

18:00 (finał LEJDIS)
18:00 (finał AMATORZY)
18:00 (finał 2 LIGA)

19:40 (mecz o 3 miejsce LEJDIS)
19:40 (mecz o 3 miejsce AMATORZY)
19:40 (mecz o 3 miejsce 2 LIGA)