Liga Klubowa 50: podsumowanie sezonu 2017/2018

W związku z przejściowymi problemami z przenosinami strony Grand Prix Warszawy na nowy serwer przypominamy wyniki i tabele poprzedniego sezonu 2017/2018.

Mistrzem Ligi Klubowej w kat. 50+ została ekipa Spójni Dolnej, która z dużą przewagą 6 punktów wyprzedziła rewelację sezonu, beniaminka ligi drużynę TC Poland z Mysiadła pod Piasecznem. Ostatnie miejsce na podium zajęli zawodnicy Warszawianki, co w przypadku tego zespołu można uznać za porażkę – przed rozgrywkami stawiano ich w roli faworytów.

Poziom rozgrywek bardzo wysoki, o czym boleśnie przekonują się nowe zespoły – dla przypomnienia 2 lata temu taką bolesną lekcję odebrał ATOL Legionowo, w tym roku Kortland Jabłonna, a i od zawodników Morelowej TC usłyszeliśmy, że w kategorii amator było łatwiej i prawdopodobnie wrócą do gry z amatorami ;)

Uwaga, przyjmujemy już zapisy na sezon 2018/2019. Do grona 50-latków wkracza rocznik 1969, którego przedstawiciele będą mogli awansem grać już od października. Liczbę drużyn ograniczamy do ośmiu, pierwszeństwo gry uczestniczy poprzedniej edycji jeżeli któraś z ekip wypadnie szansę gry dostaną nowi. Proszę o jak najszybsze potwierdzenie uczestnictwa.

Liga Klubowa 50+ sezon 2017/2018

Tabela

lp Drużyna Punkty Gry Sety
1. Spójnia Dolna 21 32:3 (66-8)
2. TC Poland 15 24:11 (52-27)
3. Warszawianka 14 22:13 (47-28)
4. WTS DeSki 12 19:16 (42-42)
5. TKKF Wars 8 15:20 (35-45)
6. Morelowa TC 7 12:23 (31-51)
7. Olszynka Grochowska 6 12:23 (31-49)
8. Kortland Jabłonna 1 4:31 (12-66)

 

1 kolejka

Spójnia Dolna – TC Poland 5:0 (10-0)
s50: Michał Kojecki – Andrzej Benowski 6/3 6/4
s50: Tomasz Wawrzyniak – Włodzimierz Brzusek 6/2 6/4
s55: Stanisław Batorski – Paweł Gajewicz 7/5 7/6 (7)
d50: Kojecki, Artur Liepelt – Brzusek, Grzegorz Szelągowicz 6/4 6/3
d55: Wawrzyniak, Batorski – Benowski, Wojciech Pietrzak 6/3 6/2

TKKF Wars – Warszawianka 1:4 (4-8)
s50: Arkadiusz Rudnicki – Marek Lubas 2/6 1/6
s50: Piotr Saczuk – Krzysztof Zarzycki 6/3 1/6 5:10
s55: Piotr Olak – Marek Rataszewski 3/6 2/6
d50: Chris Lainer, Leszek Naskręcki – Janusz Szafraniec, Zarzycki 6/4 6/2
d55: Krzysztof Dmowski, Janusz Hentosz – Piotr Iżyński, Marek Rataszewski 6/4 2/6 10:12

Olszynka Grochowska – Kortland Jabłonna 5:0 (10-0)
s50: Krzysztof Ryński – Sławomir Mickowski 6/0 6/2
s50: Dariusz Jażdżyk – Krzysztof Broniec 6/3 6/0
s55: Waldemar Świerzbiński – Sławomir Hadryś 6/1 6/4
d50: Sławek Myrcha, Tomasz Rzeszotarski – P.Kurowski, Mickowski 7/5 7/5
d55: Świerzbiński, Ryński – P.Pietrzykowski, Hadryś 6/1 6/1

WTS DeSki – Morelowa TC 3:2 (6-4)
s50: Tarasiuk Wojciech – Bartoszewicz Robert 1/6 2/6
s50: Doliński Krzysztof – Pytel Cezary 6/3 6/0
s55: Grotowski Tadeusz – Grzymała Jan 6/0 6/2
d50: Jurek Wojciech / Trojanowski Piotr – Pytel / Bartoszewicz 3/6 4/6
d55: Walkower dla DeSek

2 kolejka

Spójnia Dolna – WTS DeSki 4:1 (9-3)
s50: Michał Kojecki – Krzysztof Doliński 6/0 6/2
s50: Artur Liepelt – Maciej Czerwiński 6/0 6/0
s55: Stanisław Batorski – Tadeusz Grotowski 1/6 7/6 4:10
d50: Kojecki, Liepelt – Piotr Trojanowski, Doliński 6/1 6/7 10:7
d55: Batorski, Andrzej Lis – Piotr Iwiński, Kazimierz Słomian 6/1 6/3

TC Poland – Olszynka Grochowska 5:0 (10-2)
s50: Andrzej Benowski – Waldemar Świerzbiński 7/6 6/2
s50: Grzegorz Szelągowicz – Krzysztof Ryński 3/6 6/3 10:7
s55: Paweł Gajewicz – Dariusz Jażdżyk 6/1 7/5
d50: Włodek Brzusek, Szelągowicz – Piotr Masiak, Jerzy Leszczyński 7/5 6/3
d55: Benowski, Wojciech Pietrzak – Ryński, Świerzbiński 6/0 3/6 11:9

Morelowa TC – TKKF Wars 1:4 (4-8)
s50: Piotr Pacholczyk – Piotr Saczuk 6/3 3/6 6:10
s50: Robert Bartosiewicz – Wiesław Wieczorek 6/2 6/1
s55: Jan Grzymała – Piotr Olak 3/6 2/6
d50: Cezary Pytel, Pacholczyk – Leszek Naskręcki, Chris Lainer 3/6 3/6
d55: Janusz Nowakowski, Grzymała – Saczuk, Leszek Wnuk 6/3 5/7 4:10

Kortland Jabłonna – Warszawianka 0:5 (0-10)
s50: Robert Warzecha – Marek Lubas 0/6 0/6
s50: Sławomir Hadryś – Krzysztof Zarzycki 1/6 1/6
s55: Janusz Karwowski – Marek Rataszewski 2/6 2/6
d50: Piotr Pietrzykowski, Marek Korszeń – Lubas, Piotr Iżyński 1/6 1/6
d55: Hadryś, Piotr Cholewiński – Zarzycki, Rataszewski 3/6 0/6

 

3 kolejka

WTS DeSki – Kortland Jabłonna 4:1 (8-2)
s50: Krzysztof Doliński – Sławomir Mickowski 6/2 6/3
s50: Maciej Czerwiński – Jacek Kłos 3/6 2/6
s55: Tadeusz Grotowski – Piotr Pietrzykowski 6/3 6/3
d50: Doliński / Kazimierz Słomian – Kłos / Pietrzykowski 6/2 6/4
d55: Marek Bauć / Piotr Iwiński – Mickowski / Sławomir Hadryś 6/0 6/1

Warszawianka – TC Poland 2:3 (5-6)
s50: Marek Rataszewski – Andrzej Benowski 0/6 4/6
s50: Krzysztof Zarzycki – Grzegorz Szelągowicz 4/6 2/6
s55: Marek Lubas – Paweł Gajewicz 6/1 6/2
d50: Lubas/J.Szafraniec – Wojciech Pietrzak, Szelągowicz 6/3 6/3
d55: Iżyński, Rataszewski – Benowski, Gajewicz 4/6 6/1 6:10

TKKF Wars – Olszynka Grochowska 3:2 (6-7)
s50: Arkadiusz Rudnicki – Waldemar Świerzbiński 3/6 4/6
s50: Chris Lainer – Ludwik Sarnowski 6/2 4/6 11:9
s55: Piotr Olak – Krzysztof Ryński 2/6 6/3 10:8
d50: Lainer, Leszek Naskręcki – Świerzbiński, Mariusz Jesionek 6/2 3/6 10:2
d55: Piotr Saczuk, Krzysztof Dmowski – Sarnowski, Ryński 4/6 5/7

Morelowa TC – Spójnia Dolna 0:5 (0-10)
s50: Piotr Pacholczyk – Michał Kojecki 1/6 2/6
s50: Cezary Pytel – Stanisław Batorski 3/6 2/6
s55: Janusz Nowakowski – Waldemar Piotrowski 2/6 3/6
d50: Pytel, Pacholczyk – Kojecki, Batorski 4/6 3/6
d55: Nowakowski, Jan Grzymała – Tomasz Wawrzyniak, Krzysztof Samojłowicz 1/6 1/6

4 kolejka

TC Poland – TKKF Wars 5:0 (10-0)
s50: Włodzimierz Brzusek – Piotr Saczuk 6/1 6/0
s50: Grzegorz Szelągowicz – Chris Lainer 6/1 6/3
s55: Pawel Gajewicz – Piotr Olak 6/1 6/0
d50: Brzusek, Szelągowicz – Lainer, Krzysztof Dmowski 6/0 6/2
d55: Gajewicz, Wojciech Pietrzak- Saczuk, Leszek Wnuk 6/0 6/4

Warszawianka – Morelowa TC 5:0 (10-0)
s50: Marek Lubas – Piotr Pacholczyk 6/1 6/1
s50: Krzysztof Zarzycki – Piotr Kwasiborski 6/1 6/3
s55: Marek Rataszewski – Janusz Nowakowski 6/3 6/2
d50: Piotr Iżyński, Lubas – Pacholczyk, Pytel 6/2 6/2
d55: Rataszewski, Zarzycki – Nowakowski, Kwasiborski 6/3 6/3

Kortland Jabłonna – Spójnia Dolna 0:5 (0-10)
mwalkower

WTS DeSki – Olszynka Grochowska 3:2 (7-5)
s50: Artur Klepuszewski – Waldemar Świerzbiński 6/3, 4/6, 10:5
s50: Krzysztof Doliński – Jacek Jaczewski 6/2 6/1
s55: Tadeusz Grotowski – Krzysztof Ryński 7/6, 4/6, 7:10
d50: Klepuszewski, Wojciech Jurek – Jaczewski, Ryński 2/6, 1/6
d55: Marek Bauć, Kazimierz Słomian – Świerzbiński, Mariusz Jesionek 6/4, 6/3

5 kolejka

Spójnia Dolna – TKKF Wars 4:1 (8-2)
s50: Artur Liepelt – Piotr Saczuk 6/2 6/1
s50: Andrzej Lis – Piotr Olak 7/6 6/1
s55: Waldemar Piotrowski – W. Wieczorek 6/4 6/2
d50: Liepelt, Lis – Lainer, Naskręcki 1/6 4/6
d55: Samjłowicz, Wawrzyniak – Hentosz, Przychocki 6/2 6/3

Olszynka Grochowska – Warszawianka 2:3 (4-7)
s50: Waldemar Świerzbiński – Marek Lubas 0/6 1/6
s50: Krzysztof Ryński – Khai Tan 6/4 6/0
s55: Dariusz Jażdżyk – Marek Rataszewski 3/6 4/6
d50: Jerzy Leszczyński, Ludwik Sarnowski – Thai, Janusz Szafraniec 6/4 4/6 10:8
d55: Świerzbiński, Mariusz Jesionek – Lubas, Piotr Iżyński 1/6 1/6

TC Poland – WTS DeSki 3:2 (8-5)
s50: Andrzej Benowski – Krzysztof Doliński 6/4 4/6 10:7
s50: Włodzimierz Brzusek – Maciej Czerwiński 6/3 6/1
s55: Pawel Gajewicz – Tadeusz Grotowski 6/3 3/6 8:10
d50: Brzusek, Wojciech Pietrzak – Marek Bauć, Doliński 4/6 6/2 6:10
d55: Gajewicz, Benowski- Piotr Iwiński, Kazimierz Słomian 6/2 6/3.

Kortland Jabłonna – Morelowa TC 1:4 (6-10)
s50: Jacek Kłos – Piotr Pacholczyk 5/7 7/5 9:11
s50: Sławomir Mickowski – Cezary Pytel 1/6 3/6
s55: Marek Korszeń – Janusz Nowakowski 4/6 7/5 8:10
d50: Pietrzykowski, Matyjasek – Pytel, Kwasiborski 6/2 2/6 6:10
d55: Korszeń, Mickowski – Beszczyński, Nowakowski 6/2 6/2

6 kolejka

Olszynka Grochowska – Spójnia Dolna 1:4 (3-9)
s50: Jerzy Leszczyński – Michał Kojecki 7/6(4) 0/6 6:10
s50: Mariusz Jesionek – Waldemar Piotrowski 6/7(10) 2/6
s55: Krzysztof Ryński – Andrzej Lis 6/2 4/6 10:2
d50: Jesionek, Leszczyński – Kojecki, Artur Liepelt 0/6 2/6
d55: Ryński, Ludwik Sarnowski – Krzysztof Samojłowicz, Tomasz Wawrzyniak 2/6 4/6

Warszawianka – WTS DeSki 3:2 (7-4)
s50: Marek Lubas – Tadeusz Grotowski 6/1 6/2
s50: Marek Rataszewski – Wojciech Tarasiuk 3/6 4/6
s55: Krzysztof Zarzycki – Krzysztof Doliński 4/6 6/1 8:10
d50: Lubas, Janusz Szafraniec – Kazimierz Słomian, Piotr Iwiński 6/4 6/2
d55: Rataszewski, Piotr Iżyński – Doliński, Piotr Trojanowski 7/6 6/1

TKKF Wars – Kortland Jabłonna 5:0 (10-0)
walkower

Morelowa TC – TC Poland 0:5 (1-10)
s50: Robert Bartoszewicz – Andrzej Benowski 3/6 6/7
s50: Cezary Pytel – Włodzimierz Brzusek 2/6 2/6
s55: Janusz Nowakowski – Paweł Gajewicz 3/6 3/6
d50: Pytel, Kwasiborski – Brzusek, Szelągowicz 1/6 1/6
d55: Nowakowski, Bartoszewicz – Pietrzak, Benowski 3/6 6/4 4:10

7 kolejka

WTS DeSki – TKKF Wars 4:1 (8-5)
s50: Wojciech Tarasiuk – Piotr Saczuk 5/7, 6/4, 10:5
s50: Krzysztof Doliński – Christian Lainer 6/2, 3/6, 10:6
s55: Tadeusz Grotowski – Piotr Olak 6/0, 6/1
d50: Wojciech Jurek, Piotr Trojanowski – Lainer, Leszek Naskręcki 2/6, 3/6
d55: Kazimierz Słomian, Piotr Iwiński – Leszek Wnuk, Janusz Hentosz 1/6, 6/0, 10:1

Kortland Jabłonna – TC Poland 2:3 (4-8)
s50: Jacek Kłos – Włodzimierz Brzusek 4:6 4:6
s50: Sławomir Mickowski – Grzegorz Szelągowicz 3/6 1/6
s55: Robert Warzecha – Andrzej Benowski 3/6 6/3 10:6
d50: M.Korszeń, P.Pietrzykowski – Paweł Gąssowski, Cezary Karwacki 6/3 3/6 10:8
d55: Kłos, Mickowski – Paweł Gajewicz, Wojciech Pietrzak 4/6 1/6

Warszawianka – Spójnia Dolna 0:5 (0-10)
walkower dla Spójni

Morelowa TC – Olszynka Grochowska 5:0 (10-0)
walkower dla MTC