Kacper Kłos został zwycięzcą turnieju Kortland Cup, zaliczanego do rankingu Grand Prix Warszawy (ranga GPW 4.a), który rozpoczął się w dniu 31 marca 2019r. na kortach Kortlandu w Jabłonnej. W meczu finałowym pokonał Franciszka Kłosa 6/7 7/6 10:5.
W meczach półfinałowych Kacper Kłos wygrał z Grzegorzem Stefaniakiem 7/5 6/2, natomiast Franciszek Kłos pokonał Sławomira Zakolskiego 4/6 7/5 10:5.
W turnieju uczestniczyło 30 tenisistów.
Podsumowanie:
Nazwa turnieju: GPW Kortland Cup
Kategoria: OPEN
Ranga: 4.a
Termin: 31 marca 2019r.
Organizator: Kortland
Wyniki
Drabinka główna
1/16 finału
Mikuczyński Jan – Morawski Krzysztof 6/4
Szala Jakub – Witzke Artur 1/6
Parszewski Łukasz – Korszeń Marek 6/3
Stefaniak Grzegorz – Zawada Artur 6/2
Dzedzej Joanna – Kłos Jacek 3/6
Klimkiewicz Maciej – Matyjasek Bogdan 1/6
Szafrański Jacek – Osiński Mariusz 0/6
Boniecki Jan – Zakolski Sławomir 3/6
Turek Jarosław – Berdowski Mirosław w/o
Mickowski Krzysztof – Mickowski Grzegorz 3/6
Warnel Dariusz – Kadaj Grzegorz 2/6
Leszczyński Kamil – Jachimek Tomasz 1/6
Traczyk Mieczysław – Mickowski Sławomir 4/6
Warzecha Robert – Moraś Sebastian 4/6
1/8 finału
Kłos Kacper – Mikuczyński Jan 6/1
Witzke Artur – Parszewski Łukasz 1/6
Stefaniak Grzegorz – Kłos Jacek 6/3
Matyjasek Bogdan – Osiński Mariusz 4/6
Zakolski Sławomir – Berdowski Mirosław 6/1
Mickowski Grzegorz – Kadaj Grzegorz 6/4
Jachimek Tomasz – Mickowski Sławomir 6/3
Moraś Sebastian – Kłos Franciszek 0/6
1/4 finału
Kłos Kacper – Parszewski Łukasz 7/5 6/2
Stefaniak Grzegorz – Osiński Mariusz 4/6 7/5 10:7
Zakolski Sławomir – Mickowski Grzegorz 6/4 6/4
Jachimek Tomasz – Kłos Franciszek 2/6 7/5 7:10
1/2 finału
Kłos Kacper – Stefaniak Grzegorz 7/5 6/2
Zakolski Sławomir – Kłos Franciszek 6/4 5/7 5:10
Finał
Kłos Kacper – Kłos Franciszek 6/7 7/6 10:5
Turniej pocieszenia
1/8 finału
Korszeń Marek – Warzecha Robert 6/0
Zawada Artur – Traczyk Mieczysław 6/1
Dzedzej Joanna – Leszczyński Kamil 1/6
Klimkiewicz Maciej – Warnel Dariusz 6/1
Szafrański Jacek – Mickowski Krzysztof 6/1
Boniecki Jan – Berdowski Mirosław w/o
1/4 finału
Morawski Krzysztof – Szala Jakub walkower
Korszeń Marek – Zawada Artur 6/3
Leszczyński Kamil – Klimkiewicz Maciej 1/6
Szafrański Jacek – Berdowski Mirosław 4/6
1/2 finału
Morawski Krzysztof – Korszeń Marek 3/6 4/6
Klimkiewicz Maciej – Berdowski Mirosław 6/7 6/2 10:7
Finał
Korszeń Marek – Klimkiewicz Maciej 7/5 6/3