Czerniszewski i Styła mistrzami Białegostoku

279

Jacek Czerniszewski oraz Adam Styła mogą cieszyć się z tytułów mistrza Białegostoku w tenisie ziemnym. W meczu finałowym kategorii +40 lat Czerniszewski pokonał Wojciecha Liska 6/1 6/0. W finale kategorii +50 lat Styła okazał się lepszy od Jacka Farbiszewskiego wygrywając 6/3 6/0.

W rozgrywanych na kortach CT Zwierzyniec i Stanley w dniach 2-3 września zawodach wystartowało 77 tenisistów w trzech kategoriach: open, +40 i +50 lat. W kategorii open do rozegrania pozostał jeszcze finał, zaplanowany na najbliższy piątek 8 września, w którym zagrają przeciwko sobie bracia Paweł i Piotr Dzikiewicz. W stojących na bardzo wysokim poziomie i emocjonujących półfinałach Paweł Dzikiewicz wygrał z Wojciechem Nowakiem 6/2 6/4, natomiast Piotr Dzikiewicz pokonał Patryka Jozwika 6/3 6/4.